PRZEDŁUŻANIE RZĘS
* Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

* Uzupełnianie rzęs (za ok. 3-4 tygodnie)
Cena:

150 zł

130 złZAPRASZAMY PAŃSTWA NA ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS NOWATORSKĄ METODĄ POLEGAJĄCĄ NA PRZYKLEJENIU SYNTETYCZNEJ RZĘSY DO NATURALNEJ (JEDNA DO JEDNEJ), DZIEKI KTÓREJ OSIAGA SIĘ EFEKT PRZEDŁUŻENIA, POGRUBIENIA I ZAGĘSZCZENIA RZĘS.

Zabieg przedłużania i zageszczania rzęs trwa ok. 1.5-2 godzin, a koszt uzależniony jest od ilości wykorzystanych w zabiegu rzęs (ilość przyklejonych rzęs zależy od ilości naturalnych rzęs na powiece). Na jedno oko należy dokleić od 30 do 50 rzęs. Dostępne są one w różnych długościach, grubościach, kolorach oraz w dwóch formach podkręcenia: typu "J" (naturanie podkręcone), typu "C" (mocniej podkręcone).

Efekt przedużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi 90 dni. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można określić na jakim etapie są naturalne rzęsy, dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po ok. 2-3 tygodniach dla podtrzymania porządanego efektu. Trwałośc rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji.

W przypadku osób o bardzo jasnych rzęsach przed zabiegiem przedłużenia i zagęszczenia rzęs zalecamy wykonać hennę.ZALECENIA I PIELĘGNACJA RZĘS PO ZABIEGU PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA

W przypadku właściwej pielęgnacji efekt przedłużania i zagęszczania rzęs utrzymuje się nawet do 8 tygodni!

Zalecenia po zabiegu:
* po zabiegu przez 24h nie można dotykać rzęs (aż do całkowitego wyschnięcia kleju) - należy nawet ostrożnie spać, aby rzęsy się nie powyginały.
* do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt goracego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).
* Do 24h nie należy stosować kremów, olejków i innych kosmetyków na bazie tłuszczu w okolicach oczu.
* Nie należy używać maskar wodoodpornych oraz na bazie oleju - jedynie na bazie wody tzw. maskary wodne.
* Nie należy zmywać makijażu mleczkami czy płynami dwufazowymi ponieważ osłabiają działanie kleju. Najlepiej używać płyn do demakijażu oczu bez zawartości substancji tłuszczowych i olejków.
* Na przedłużone rzęsy nie można robić trwałej ondulacji. Nie należy stosować zalotki ponieważ może ona połamać rzęsy doklejane i naturalne.
* Zachować ostrożność przy aplikacji kremów oraz masek pod oczy, aby nie nakładać na rzęsy. Dotyczy to również fluidów i pudrów - zawierają one pewną ilośc związków tłuszczowych, które osłabiają trwałość kleju.
* Nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację. Można je usunąć tylko w gabinecie, przy użyciu specialnego preparatu przez wykwalifikowaną osobę.PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU TRWAŁEGO PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS

* choroby alergiczne oczu.
* zapalenie spojówki.
* całkowity brak rzęs.
* nadpobudliwość i brak cierpliwości.
* trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs.www.gabinetmargaretka.pl
Akceptujemy płatności kartą:

Kosmetyka twarzy Rajcza | Piercing Rajcza | Makijaż Rajcza | Masaż Rajcza | Depilacja Rajcza | Zabiegi laserowe Rajcza
wszelkie prawa zastrzeżone: Gabinet Kosmetyczny Margaretka 2011-2013