Nazwa Gabinetu Margaretka zaczerpnięta została z osobistego sentymentu do tego pięknego i wdzięcznego kwiatu, jakim jest margaretka, zwana również margerytką. Margaretka to synonim PIĘKNA. Mowa kwiatów znana jest różnym kulturom i cywilizacjom ludzkim już od tysięcy lat. Utajone znaczenie kwiatów pozwalało na wyrażenie wielu uczuć w subtelny i romantyczny sposób. W dokłanym tłumaczniu nazwa Margaretka oznacza - JESTEŚ NAJPIĘKNIEJSZA.


Nasz Gabinet znajduje się w centrum miejscowości Rajcza w Beskidzie Żywieckim. Jest to przestronny i nowoczesny lokal, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu naszym klientom jak najpełniejszego komfortu i wypoczynku. Każdemu z naszych klientów dobieramy optymalny zabieg. Z pełną pasją troszczymy się o Państwa urodę i dobre samopoczucie, tworząc klimat relaksu i wyciszenia przy odpowiedniej muzyce relaksacyjnej.


Iwona Dziech, założycielka Gabinetu Kosmetycznego Margaretka, wykładowca w Policealnym Studium Kosmetycznym, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Makijażu, uczestniczka Olimpiady Kosmetycznej, autorka publikacji w prasie, serdecznie zaprasza do swojego gabinetu.


www.gabinetmargaretka.pl
Akceptujemy płatności kartą:

Kosmetyka twarzy Rajcza | Piercing Rajcza | Makijaż Rajcza | Masaż Rajcza | Depilacja Rajcza | Zabiegi laserowe Rajcza
wszelkie prawa zastrzeżone: Gabinet Kosmetyczny Margaretka 2011-2013