MEZOTERAPIA IGŁOWA


Mezoterapia igłowa to zabieg odżywczy polegający na podaniu bardzo cieniutką igiełką do skóry substancji, koktajli zawierających aminokwasy, witaminy, kwas hialuronowy, mikroelementy, leki. Poprzez nakłucia dostarczamy skórze zanikających z wiekiem składników, stymulujemy produkcję kolagenu i wytwarzanie czynników wzrostu.


DO CZEGO STOSUJEMY MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ?

- ujędrnianie, odżywianie i nawilżanie skóry starzejącej się, uszkodzonej przez promieniowanie UV, papierosy
- redukcja zwiotczałej skóry twarzy, szyi, dekoltu
- redukcja rozstępów i cellulitu

Zabiegi wykonujemy raz w tygodniu lub co 10 dni w 4-6 sesjach. Wykonujemy jeden zabieg przypominający co 6 miesięcy. Efekty utrzymują się do 1 - 1,5 roku.

Zabiegi mezoterapii igłowej pozwalają na zaaplikowanie do skóry właściwej, za pomocą cienkiej igły, aktywnych preparatów zawierających m.in. kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy. Działają one od środka i dokładnie w tym miejscu, które wymaga leczenia. Uruchamiają mechanizmy naprawcze - pobudzają fibroblasty do aktywnej produkcji kolagenu. Zapewniają poprawę mikrokrążenia oraz niezwykle efektywnie zapobiegają starzeniu się skóry. Efekty naprężenia i jędrności skóry są już widoczne po pierwszym zabiegu, ale najlepsze rezultaty uzyskuje się przy systematycznym wykonywaniu zabiegu.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zużytego preparatu. Od 250 - 1000zł.PREPARATY DO MEZOTERAPII

CYTOCARE® 502/616/532 (biorewitalizacja skóry)

Linia CytoCare to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek.

Specjalnie przygotowany do różnych potrzeb skóry w zależności od wieku i zaawansowania procesu starzenia możemy wybierać różne stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu wyborowi kuracja jest najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb indywidualnych pacjenta.

WIDOCZNE REZULTATY
Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, wypełniona i nawilżona od wewnątrz. Wygląda zdrowo i młodo, zmarszczki wygładzają się Bio-Revitalisation i CytoCare 502/516/532 są jedynymi preparatami oddziałującymi efektywnie na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest widocznie odmłodzona w naturalny sposób. Spraw aby Twoja skóra stała się pełna blasku i spektakularnie piękna.

WSKAZANIA
Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni.

REGENERACJA SKÓRY
Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

POPRAWA KOLORYTU
Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, nadaje skórze spektakularny blask i promienistość.

INTENSYWNE I GŁĘBOKIE NAWILŻANIE
Kwas hialuronowy bardzo intensywnie nawilża skórę i naskórek, pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze.

PRZYWRACA NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ BIOLOGICZNĄ SKÓRY
Rewitalizuje skórę przez dostarczenie komórkom składników odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY - WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK
Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek, poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

SILNE DZIAŁANIE ANTYRODNIKOWE - PRZECIWUTENIAJĄCE
Zapobieganie procesowi i starzenia się skóry oraz korekta jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.BIO-REVITALISATION (biorewitalizacja skóry)

RevitaCare Bio-Revitalisation to intensywnie nawadniający i regenerujący produkt do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek.

WIDOCZNE REZULTATY
Skóra staje się gładsza i bardziej napięta, jakby wypełniona i nawilżona od wewnątrz. Wygląda zdrowo i młodo, zmarszczki wygładzają się Bio-Revitalisation i CytoCare 502/516/532 są jedynymi preparatami oddziałującymi efektywnie na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest widocznie odmłodzona w naturalny sposób. Spraw aby Twoja skóra stała się pełna blasku i spektakularnie piękna.

WSKAZANIA
Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni.

REGENERACJA SKÓRY
Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

POPRAWA KOLORYTU
Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, nadaje skórze spektakularny blask i promienistość.

INTENSYWNE I GŁĘBOKIE NAWILŻANIE
Kwas hialuronowy bardzo intensywnie nawilża skórę i naskórek, pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze.

PRZYWRACA NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ BIOLOGICZNĄ SKÓRY
Rewitalizuje skórę przez dostarczenie komórkom składników odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY - WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK
Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek, poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

SILNE DZIAŁANIE ANTYRODNIKOWE - PRZECIWUTENIAJĄCE
Zapobieganie procesowi i starzenia się skóry oraz korekta jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.STRETCHCARE® (skóra zwiotczała i rozstępy)

StretchCare® to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy. DMAE (dimetyloamino etanol), pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia i kondycjonuje skórę.

WIDOCZNE REZULTATY
Skóra jest idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy jest wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona, wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

WSKAZANIA
Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, lifting piersi, wewnętrzna strona przedramion, wewnętrzna strona ud, brzuch kolana, bardzo skuteczny w leczeniu rozstępów!

EFEKT WZMOCNIENIA TKANEK SKÓRNYCH
DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia, napina włókna kolagenowe skóry.

POPRAWIA JAKOŚĆ SKÓRY
Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie regenerację. Wpływa na poprawę wyglądu skóry .

WZMOCNIENIE NATURALNYCH MECHANIZMÓW OBRONNYCH
Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.

INTENSYWNE NAPIĘCIE I REGENERACJA
StretchCare® wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, rozjaśnia skórę i skutecznie usuwa przebarwienia.CELLUCARE (cellulit i tkanka tłuszczowa)

CelluCare to doskonały koktajl zawiera trzy główne składniki: kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe. Naukowo opracowana formuła CelluCare zawiera mieszankę skutecznych składników, które w znaczący sposób likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową.

Kuracji CelluCare mającej na celu eliminację cellulitu może towarzyszyć drenaż limfatyczny (cellu M6) lub elektrostymulacja (Alice), jak też może ona być końcowym etapem liposukcji. W dwóch tych przypadkach daje znakomite efekty.

WIDOCZNE REZULTATY
Naukowo opracowana formuła CelluCare zawiera mieszankę skutecznych składników, a jej oczywiste rezultaty są widoczne gołym okiem na różnych etapach: Eliminowane są obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki, zmniejsza objętość ud, brzucha, przedramion, pośladków. Pacjenci odczuwają intensywny efekt wygładzenia: "skórka pomarańczowa" w widoczny sposób znika, intensywne działanie lipolityczne, znaczne wygładzenie nawet zaawansowanego cellulitu.

WSKAZANIA
Brzuch, uda, pośladki, ramiona, kolana, worki tłuszczowe twarz.

ROZBICIE ZBITEGO CELLULITU
Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego hydrolizującego błony komórkowe, następuje uwięzienie adipocytów odpowiedzialnych za pojawienie się grudek tłuszczowych w tkankach. Tłuszcz zostaje uwolniony.

AKTYWIZACJA SPALANIA TŁUSZCZU - REDUKCJA ZAPASÓW TŁUSZCZU
Zawierający składnik spalający tłuszcz, CelluCare stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii. Ponadto, pierwiastki śladowe maksymalizują aktywność odpowiednich enzymów.

NASILENIE MIKROCYRKULACJI ORAZ DRENAŻU
Kofeina pobudza mikrocyrkulację skórną, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.

POPRAWA WYGLĄDU ZEWNĘTZRNEGO TKANKI SKÓRNEJ
Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego nadają skórze miękkość i gładkość. Pierwiastki śladowe pobudzają komórki i bardziej wzmacniają skórę. Kwas hialuronowy dodatkowo kondycjonuje i wygładza skórę.HAIRCARE (skóra owłosiona głowy)

HairCare to unikatowy produkt zawierający naturalne składniki, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami. Takim jak słabe, matowe, wypadające, pozbawione blasku lub z problemem łupieżu.

WIDOCZNE REZULTATY
HairCare łączy w sobie odżywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielenie serum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy.

Pełne blasku, mocne i odżywione, włosy odzyskują miękkość, strukturę i gęstość. Wspomaga odrost włosów, stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, przywraca równowagę biologiczną skóry głowy.

WSKAZANIA
Skóra owłosiona głowy.

STYMULACJA MIESZKÓW WŁOSOWYCH
Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego. W wyniku zaaplikowania tych składników odżywczych na poziomie kapilarnym, skóra właściwa wzmacnia korzeń włosa, co powoduje bujny wzrost włosa.

WZMOCNIENIE I OCHRONA WŁÓKNA KAPILARNEGO
Cysteina i cynk, dwa główne składniki kreatyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły zdrowsze i lepiej wyglądające włosy.

STYMULACJA WZROSTU
Witaminy z grupy B, powodujące odnowę torebki włosowej, przyczyniają się do stymulacji wzrostu.

ZMNIEJSZENIE EFEKTU UTRATY WŁOSÓW
Zarówno w przypadku androgenicznej (łojotok), jak i egzogennej (stres, zmian pór roku, ciąża, zła dieta) przyczyny.

ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE SKÓRY GŁOWY
HairCare odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych, zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.www.gabinetmargaretka.pl
Akceptujemy płatności kartą:

Kosmetyka twarzy Rajcza | Piercing Rajcza | Makijaż Rajcza | Masaż Rajcza | Depilacja Rajcza | Zabiegi laserowe Rajcza
wszelkie prawa zastrzeżone: Gabinet Kosmetyczny Margaretka 2011-2013