MAKIJAŻ PERMANENTNY


W naszym gabinecie można wykonać trwały makijaż ust, brwi i oczu utrzymujący się od 3 do 5 lat Conture Make-up firmy SWISS COLOR®. Uważany jest on za najlepszą metodę na świecie, służącą do podkreślania i korygowania rysów twarzy.
* Makijaż trwały kontur ust z cieniowaniem

* Pigmentacja kreski górnej
tzw. efekt zagęszczenia linii rzęs

* Pigmentacja kreski górnej
wyraźne pogrubienie tzw. efekt kociego oka

* Pigmentacja kreski dolnej

* Makijaż trwały brwi, cieniowanie

* Makijaż trwały brwi (piórkowe)

* Makijaż trwały brwi (metoda łączona)
Cena:

800 zł

400 zł


550 zł


400 zł

800 zł

600 zł

800 zł


Przy pakietach zabiegowych rabaty!


Nasz Gabinet specjalizuje się w wykonywaniu makijażu ust, oczu i brwi utrzymującym się do 3-5 lat Conture Make-up firmy SWISS COLOR®. Makijaż Conture Make-up SWISS COLOR® uważany jest za najlepszą metodę na świecie służącą do naturalnego podkreślania i korygowania piękna rysów twarzy.


KTO MOŻE BYĆ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY ZAINTERESOWANY TYM ZABIEGIEM

* Osoby, które mają blady i mało wyrazisty rysunek twarzy
* Osoby pochłonięte pracą - po zabiegu codzienny makijaż wykonuje się znacznie szybciej i prościej
* Osoby uprawiające sporty, zwłaszcza wodne
* Osoby mające problem ze wzrokiem
* Ludzie pozbawieni brwi i rzęs np. po chemioterapii
* Ludzie pragnący zretuszować niedoskonałości urody w postaci braku symetrii, czy nierównych konturów


Makijaż conture Make-up SWISS COLOR® nie maluje, lecz bardzo naturalnie podkreśla rysy, stąd niezwykle istotne jest dobranie barwników w taki sposób , aby były jak najbardziej zbliżone do koloru naturalnego.

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i nie alergizujące, zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok.3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać- jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż - linergistkę. Na prośbę klientki jest możliwość wykonania makijażu ust w znieczuleniu stomatologicznym.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50%barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.
Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą, specjalnym mleczkiem lub tonikiem.
Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.


PRZECIWSKAZANIA

* Infekcja
* Ciąża
* Cukrzyca
* Łuszczyca
* Przyjmowanie leków sterydowych

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe, polecone przez lekarza. W cenę zabiegu jest wliczona druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów zabiegu.www.gabinetmargaretka.pl
Akceptujemy płatności kartą:

Kosmetyka twarzy Rajcza | Piercing Rajcza | Makijaż Rajcza | Masaż Rajcza | Depilacja Rajcza | Zabiegi laserowe Rajcza
wszelkie prawa zastrzeżone: Gabinet Kosmetyczny Margaretka 2011-2013