DEPILACJA LASEROWA


TRWAŁE USUNIĘCIE OWŁOSIENIA.
ZABIEGI LASEROWE WYKONUJEMY ZA POMOCĄ NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO LASERA SYNERON GALAXY.* Wąski, broda, żuchwa

* Bikini częściowe

* Bikini pełne

* Nogi całe

* Nogi łydki

* Nogi uda

* Pachy

* Tors

* Leserowe zamykanie naczyń + fotoodmładzanie

* Laserowa likwidacja przebarwień
Cena:

250 zł

200 zł

250 zł

500 zł

300 zł

300 zł

250 zł

300 zł

280 zł

280 zł
Ceny ustalane są w trakcie konsultacji. Uzależnione są od obszaru na którym pracujemy.

Depilacja laserowa to KOMFORT GŁADKIEJ, AKSAMITNEJ SKÓRY - NAJSKUTECZNIEJSZA METODA BEZINWAZYJNA.

Nadmierne owłosienie ciała jest przyczyną wielu frustracji i kompleksów. Każdy z nas wie jakim utrapieniem jest ciągła depilacja. Marzymy o gładkiej skórze, dlatego oferujemy Państwu depilację laserową, która pozwala trwale pozbyć się zbędnego owłosienia z każdej okolicy ciała.

Wszystkie klasyczne metody depilacji np. depilacja woskiem, golenie, usuwanie mechaniczne mają wspólne cechy - nie dają trwałych efektów, włosy w krótkim czasie odrastają i często są bolesne. Do niedawna jedyną metodą pozwalającą na pozbycie się niechcianego owłosienia była elektroliza. Metoda ta jednak jest bardzo czasochłonna, bolesna, często towarzyszą jej powikłania w postaci blizn. Obecnie jedyną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia jest TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA. Efekty terapii laserowej laserem SYNERON GALAXY.

Zabiegi laseroterapii wykonujemy się za pomocą najnowocześniejszego lasera SYNERON GALAXY. System ten jako jeden z nielicznych posiada certyfikat BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI wydany przez U.S. F.D.A. (Food & Drug Administration) honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich. Terapia laserowa SYNERON GALAXY jest całkowicie bezpieczna, a jej skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi.


MECHANIZM DZIAŁANIA LASERA

Energia wiązki laserowej pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), a następnie zmieniając się w energię termiczną (cieplną) powoduje zniszczenie włosa i destrukcję mieszka. Skóra wokół mieszka zostaje podgrzana - jednak dzięki schłodzeniu końcówki lasera - równocześnie schładzana do bezpiecznego poziomu. Nagrzanie skóry może spowodować lekkie zaczerwienienie, które ustępuje po 2-3 godzinach.

System ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry (Active Dermal Monitoring), dzięki temu proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany. Głowica terapeutyczna z aktywnym chłodzeniem kontaktowym pozwala na zastosowanie wyższych mocy niż w innych urządzeniach bez ryzyka uszkodzenia otaczającej tkanki.

Podczas jednego zabiegu można usunąć około 20-30% włosów, ponieważ nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Jak wykazały badania depilacja najskuteczniejsza jest dla włosów znajdujących się w aktywnej fazie wzrostu tzw. anagenu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów - faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są "nieme" na działanie lasera. Warunkuje to potrzebę min. 3-4 zabiegów, powtarzanych w odstępach 4-8 tygodniowych w zależności od okolicy poddanej procedurze laseroterapii.


ZASADY POSTĘPOWANIA PRZED ZABIEGIEM

* Po opalaniu zabieg można wykonać dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny
* Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona i niczym nie posmarowana
* Należy unikać stosowania kremów depilujący jeden tydzień przed zabiegiem


PRZECIWWSKAZANIA

* Ciąża
* Zażywanie leków fotouczulających
* Przyjmowanie ziół dziurawca lub nagietka (przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)
* Rozrusznik serca, wewnętrzny defibrylator
* Reaccutan zażywany w ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy
* Świeżo opalona skóra
* Bliznowce
* Bielactwo, łuszczyca
* Peeling (przestać używać na 3 tygodnie przed zabiegiem)
* Stosowanie kremu z retinolem (przestać stosować na 3 tygodnie przed zabiegiem)
* Krem samoopalający (przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)www.gabinetmargaretka.pl
Akceptujemy płatności kartą:

Kosmetyka twarzy Rajcza | Piercing Rajcza | Makijaż Rajcza | Masaż Rajcza | Depilacja Rajcza | Zabiegi laserowe Rajcza
wszelkie prawa zastrzeżone: Gabinet Kosmetyczny Margaretka 2011-2013